Întrebare recomandată | Cucos_Dragos_Vlad_1997 a întrebat:

Stie cineva un site cu lectii de tobe(baterie) pentru incepatori?

10 răspunsuri:
| Amegadaisuki a răspuns:

Nuuu iti trebuie lecti pentru asa ceva asculta multa muzica si incearca sa bati fiecare ritm pe care il auzi si sunt sigur ca o sa reusesti : eu asa am invatat nu este greu iti trebuie ambitie si timp big grin

| maraciucaeviata420 a răspuns:

BoemClub.ro‎, http://lectiimuzica.ro/lectii-de-tobe.
Daca ai timp poti cauta si pe youtube.com

| Storm1X a răspuns:

Probabil youtube daca ai rabdare sa cauti

| edy45svmag a răspuns:

Http;;// cursdetobewordpress.com

| Boncu_Ciprian_1994 a răspuns:

Este pe magazin play o aplicatie care te ajuta mult cu lectii se numeste real dumb...bafta...fundita?

| BornToChange a răspuns:

Recomand Cobus Poetgieter drum lessons.

| TheHawk a răspuns:

Https://www.youtube.com/user/freedrumlessons/ Tipul arată cum să baţi şi chiar bate unele ritm-uri la nişte piese şi-ţi arată ce şi cum.

| TinKodeJOK a răspuns:

ZONKA e buna