| anonim_4396 a întrebat:

Stiti melodii cu MESAJE asemanatoare acesteia: http://www.youtube.com/watch?v=fDMiuMARLAs
Multumesc+Funda!

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Deci melodii care sa aiba un impact puternic sentimental si destul de triste :
Three days grace o trupa cu cateva melodii asemanatoare cunoscute de mine, ca doar Adam Gontier este solistul trupei laughing, momentan nu-mi amintesc si altele, dar aprofundeaza trupa :
World So Cold
Someone Who Cares
Never Too Late
Gone Forever
Bitter Taste
On My Own
Dar si Avenged Sevenfold cu :
Dear God
So Far Away
Seize The Day
Si un rapper de data asta roman cu o melodie superba am si plans la final desi n-am ascultat-o niciodata laughing :
Buzzy - Cronica Ingerului
Daca iti plac funda si lista va continua, asta ca sa nu fac liste si sa nu iti placa nici macar una! Mult Noroc!

| anonim_4396 explică (pentru Apokales):

Trupele,piesele pe care tu mi le-ai enumerat sunt ok doar ca eu nu caut melodii, trupe... rock cu piese triste sau mai stiu eu ce... ci MESAJUL piesei TREBUIE sa fie asemanator cu cel al piesei din link(VERSURILE)!
Chiar titlul piesei spune ceea ce vreau sa transmit(eu)-''I don't care ''!
Stii ceva de genu?-si MULTUMESC!

| Apokales a răspuns (pentru anonim_4396):

Egypt Central - Over and Under... verifica!

Este ok?!

3 răspunsuri:
| Alyssia a răspuns:

Imposible - alina eremia
Zic și eu.