| Robert669 a întrebat:

Stiti niste trupe de metal faine?

5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

black veil brides
bring me the horizon
sleeping with sirens

ok, acum lasand gluma la o parte;
iron maiden
korpiklaani
sonata arctica
haggard
slayer
agalloch

| Dragosdoar a răspuns:

Verifica-mi pleilistu

| Neberius13 a răspuns:

No, oricum, tocmai ai calcat pe pamant sacru, ce fel de metal vrei mai exact?
Nu-mi place sa astept, deci o sa enumar niste trupe geniale si dupa ce-mi raspunzi, poate mai adaugam.
Wintersun, Burzum, Three Inches of Blood, Lychgate, A Forest of Stars, Sonata Arctica, Kreator, Morbid Saint, Violator, Whiplash, Edguy, Dominia, Opeth, Tankard.
Mi-e lene sa mai gandesc, ma doare creierul din cauza raspunsurilor pe care le-ai primit mai devreme, ignora-le in penisu' lu' Dumniezo.

| BadGirl347 a răspuns:

Bring me the horizon dar si mai bine, Suicide Silence.