| NesquikDuoSpecial a întrebat:

TPU! Voi câte puncte i-ati da, de la o la 100?

http://www.youtube.com/watch?v=CX9E3CRKI9s&feature=youtu be_gdata_player

Răspuns Câştigător
| Ashadow a răspuns:

Infinit la puterea radical din 2, toate acestea cu un mare minus in fata

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

De la 0 la 100 thinking
2 puncte

| bloodyhell a răspuns:

Slab foarte slab. tipa nu are voce faina.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

(headshot*)Damage points:100!

| ピンク a răspuns:

65 laughing Si o spun in calitate de persoana care nu prea are voce. Sa nu mai spun ca video-ul e un self-post evidentwinking Are voce buna, dar in nici un caz 'de aur'

| BrokenArrow a răspuns:

Pe o scară de la 1 la 100?
-15

| PurpleBox192 a răspuns:

''Use Somebody'' nu este o melodie care sa-ti puna vocea in valoare si nu se poate numi ''The gold voice of Romania'' doar cantand asa o piesa, neaducand in discutie si faptul ca video-ul e cam slabut! -_-
Majoritatea fac cover-uri pe anumite melodii, dar sa te numesti ''The gold voice of Romania'' pe o melodie din-asta, e chiar o prostie ce nu mai trebuie punctata. laughing

| aquarising a răspuns:

Vreo' 85 =p