| elisaarawrrr a întrebat:

Unde pot găsii negativele melodiilor: -Cojo & Adrian Sina - Zile bune, zile rele -Andra feat FeaT. Adi Cristescu - Colt de suflet -Bosquito- Puiule de om -Bosquito- Cand ingerii pleaca? Sau cine stie vreun site de facut negative repede si usor? DAU FUNDA! E URGENT!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca autorul nu le-a facut publice nu ai de unde sa le iei. In descrierea de pe youtube ar trebui sa scrie cine a facut instrumentalul, il poti contacta sa i-l ceri. Negativele nu se fac repede si usor si nu se fac pe site-uri.