| Ciobanu_Gabi_1990 a întrebat:

Va salut, imi puteti spune un nume de Youtube pentru un cantaret de Trap/Big House Room
Nu vreau sa fie legate de numele meu. Si numele meu actual de Youtube e LustUP.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici de Sumbrio sau Infurio?
Apropo, eu sunt mare fan al Big Room-ului, imi arati si mie niste track-uri Big Room de ale tale ca sa iti zic ce parere am de ele? puppy dog eyes

| Ciobanu_Gabi_1990 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult uite funda, Dar altceva ai? Ca totusi nu-s nici spaniol nici mexican.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Herasium, Utileos, Anilius, Varixium, Astequo, Presterix, Pryotek.