| Aedab a întrebat:

Vreau si eu niste cantareti de:
-jazz
-muzica clasica gen beethoven
-country
-folk

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii insir in ordine, sunt obosit. barbieri, tord gustavsen trio,mai greu decat credeam, blea, thelonious monk,desprez,townes van zandt,tim buckley, machaut, orlande de lassus, monteverdi, messiaen, marenzio

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Chiar faci parte din categoria oamenilor care reţin nume? Le înşiri din memorie?

Pentru mine asta mereu a fost ceva SF...o putere magică.
Chiar că eşti extraterestru.

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Nu! le-am insirat de pe last fm dar nu imi place sa pun nume intregi sau capsuri. e mult mai intim asa
nu vrei sa vezi last fm-ul meu, am 80 de replayuri la...

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

Uf, m-ai liniştit.
Că deja îmi pregăteam trusa de disecţie a creierului unui geniu ce reţine tot (ştii, cum sunt cei ce cunosc pe de rost biblioteci întregi, un fel de google viu sau cu google încorporat în creier).

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Nu mi-am retinut data nasterii pana in clasa a cincea, mai inainte am pus frisca inainte de cafea si uneori sunt intr-un colt dar uit asta si ma cred in alt colt. nu imi plac oamenii care te innebunesc cu frisca si zaharul lor, totusi as vrea sa imi dea cafea, din plin, iubesc cafeaua.

| NOname a răspuns (pentru anonim_4396):

: ))) Adorabil.
Credeam că doar eu îmi uit etichete.
Să ciocnim cu ceştile de cafea! : ))

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

*ciocneste*isi odihneste mana*mana vrea un buzunarel de copil*

| Afãrinツ a răspuns:

The band Perry
Blake Shelton
Dierks Bentley
Chris Cagle
Kenny Chesney