| Smile4Adelin a întrebat:

Vreau si eu niste mixuri d-alea motivationale de workout dar nu oricare... Merg si alea clasice si vechi de "workout" dar si cele lungi da' numa' sa fie motivationale ca de aia nu se numesc asa, nu ca majoritatea care nu sunt decat niste remixuri seci...Mersi mult.

1 răspuns:
| Apokales a răspuns:

Cred ca ai ascultat Eminem - Till I collapse si cauta pe Youtube Rob Bailey & Hustle Standard. Personal prefer muzica rock, dar nu cred ca vrei asa ceva. Totusi cauta Avenged Sevenfold - Hail to the King suna bestial, asta daca gasesti atractiv genul asta de muzica.