| Dianajsnnssnns a întrebat:

Vreau si eu o melodie in care sa.i multumesc celei mai buna prietena a mea cat de mult conteaza pentru mine! Dau funda♥

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Aura Dione - Friends
Beyonce - Halo

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna, Diana!
Imi place initiativa ta, e laudabil ca ai decis sa arati pretuirea si afectiunea ta fata de o persoana draga si speciala, dedicandu-i o melodie. Sunt sigura ca va fi un moment special pentru voi, amandoua.
Intr-o situatie asemanataore, eu I-am dedicate prietenei mele cele mai bune (avem o prietenie adevarata, durabila, profunda, o legatura afcetiva asemanatoare celei dintre doua surori), o minunata balada de laScorpions, "Send Me an Angel". Am ales aceasta piesa nu doar pentru ca ea, Andreea, este, la fel ca mine, fana autentica a trupei, am ales-o, in primul rand, in dorinta de a-I tranbsmite mesajul ca ea, prin pruetenia, atentia si suportul pe care mi le ofera, de atatia ani, a devenit un inger in viata mea.
Uite, aici, piesa:
https://www.youtube.com/watch?v=1UUYjd2rjsE
Ti-o recomand din tot sufletul, e o melodie atat de frumoasa si de emotionanta, incat sunt sigura ca prietena ta va fi incantata sa i-o dedici...

| Paulvasile10 a răspuns:

Andreea banica-doi

| barney01 a răspuns:

Tu esti iubita mea
de bosquito

| Dianajsnnssnns explică:

Sunt fata...ea e bff.ul meu...