| milkaCappuccinca a întrebat:

Spune-ti-mi si mie ce cintece aveti ca ton de apel la telefon... happy

13 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Bebe - siempre me quedara
https://www.youtube.com/watch?v=C4cmJ7QqBMI

| Liviu a răspuns:

Bug mafia n-ai fost acolo blushing laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nici acum nu stiu clar cum imi suna telefonul laughing) de 9 luni de cand il am nu i-am schimbat melodia pe care o are el...
de ce? dupa un timp ajungi sa urasti acea melodie

| T0T a răspuns:

Il am p-ala al telefonuluiwinking

| KamaSutra a răspuns:

Destiny's child- survivor(are cel mai tare mesaj) happy

| PeFuga a răspuns:

SOAD-Psycho

| milkaCappuccinca explică (pentru adrianbestboy98):

Ce s-ar face lumea fara umoristi? big grin

| PeFuga a răspuns (pentru adrianbestboy98):

Multumesc! Mi-ai facut seara mai buna! laughing)

| milkaCappuccinca explică (pentru adrianbestboy98):

Ai ales alarma potrivita pentru diminetile cind somnul e cel mai dulce si nu te poti trezi nicicum big grin

| deeamaria a răspuns:

Uite cele mai populare cantece ca ton de apel din scoala! Anda Adam poate fata! Andra feat Liviu Teodorescu - Asa e dragostea! Betty Blue - Intr-o secunda! Cine-s Sergiu si Andrei! Disclosure - Help me lose! Bailando - Enrique Iglesias! Faul - Changes! Indila S.O.S! Lilli Wood& The Prick and Robin Schultz! MAgic - Rude! Sunday - Max Manie! Meghan Trainor All About That Bass! Si tonuri simple sunt : Beep once! Beep-beep! Birdsong by the lake! Blowing dandelion seeds! Bugs' story! Dawn chorus alarm! Daybreak alarm! Desert sunrise! Drifting downstream! Eagle's call! Fairy fountain! Fog on the water! Gentle spring rain! Heartbeat of the wild! High tide! The journey begins! Jungle trec! Midnight picnic! Mother Nature! Walk on the seaside!

Astea sunt cele mai tari pe care toata scoala poate chiar la nivel mondial le cunoaste toata lumea. Sper ca te-am ajutat.
Funda?

| MPL98 a răspuns:

Mie îmi plac melodiile : Aron Chupa - I m Albatraoz, Maroon 5 - Animals, Christina Perri - Human, David Guetta - Dangerous, Jessie Ware - Say you love me, Yellow Claw ft. Rochelle - Shotgun și sunt multe care îmi plac, dar cele de sus sunt potrivite pentru ton de apel.