| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa le spui parintilor tai ca ai luat 7 in teza la romana fara sa se supere? Va rog spuneti-mi sunt disperata... sad

4 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

DEPINDE de asteptarile pe care le au parintii tai de la tine.
Daca esti eleva de 10, 7 s-ar putea sa fie nota mai micuta.Ii spui ca ai avut anumite scapari, ai confundat anumite enunturi, si promiti sa recuperezi!
Oricum teza reflecta cunostinte generale si nu este foarte mica.

| Mariateodora31 a răspuns:

Un 7 scuze eram grăbită...