| Iommix a întrebat:

De la ce vârstă credeți că este în regulă pentru o fată să se îmbrace la modă : bluze scurte cu vedere la buric, pantaloni de piele și unghi?

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Dupa 16-17 ani

| VoidEternal a răspuns:

Acum nu ai unghii? Le-ai scos, sau?

| ioana748 a răspuns:

Nici o varstahappy

| Felissa13Eden a răspuns:

Daca acesta este stilul pe care vrei sa il adopti, iti recomand sa te imbraci asa de la 18 ani in sus, pentru ca e un stil indraznet si deloc potrivit pentru un minor.

| CLaludiu1234 a răspuns:

Depinde ce însemna la moda pentru tine,dacă sa fii la moda însemna să te îmbraci indecent, atunci nu e potrivita nicio varsta, dar dacă moda înseamnă să te îmbraci elegant, atunci, eu as zice de la 14 ani în sus

| Cipi1212 a răspuns:

După 18-20 de ani