| xEmOlOvEx a întrebat:

Vreau sa slabesc la abdomen, brate si picioare! imi dati o dieta si exercitii pentru fiecare? Trebuie sa slabesc neaparat!

3 răspunsuri:
| RizeaFabian a răspuns:

Flotari, abdomene

| bookute a răspuns:

Daca speri la rezultate imediate, nu te apuca.Alergi minim 30 de min zilnic, renunti la junk food, respecti mesele zilei, dormi indeajuns.Sunt prea multe de spus si prea putine informatii despre tine.Bafta

| Medz a răspuns:

În primul rând, nu spera la o slăbire în 2-3 săptămâni.
Încearcă să faci cum zic:
Nu te apuca de sală. Sala pentru oamenii care vor să slăbească nu dă roade, chiar din contră, te umflă mai tare.
Începe cu un antrenor personal fitness, este cel mai recomandat, și mănâncă multe proteine, și mâncare cu nutrienți.