| KhludCiprian a întrebat:

Ați auzit de ISIS? (o mișcare ultra-religioasă musulmană ce vrea să facă un califat și vrea să omoare oricine e „kufar")

Ce ați prefera ca vecini azi? Un stat ultra-islamic precum Iran, ISIS, Arabia Saudită, Egipt, Libia, Liban sau un stat foarte ateu precum sunt azi: Norvegia, China, Japonia, Suedia, Finlanda?

Cei ce vor să vadă mai multe despre cum copii sunt îndoctrinați și antrenați militar:
https://news.vice.com/video/the-islamic-state-part-1

Răspuns Câştigător
| Mădă0611 a răspuns:

Ce face religia din oameni. Ma tem de ziua in care teocratia o sa fie singura "forma de guvernamant", iar cum de ce te temi nu scapi, sper sa se intample asta imediat dupa moartea mea, apoi natura sa ii rezolve pe bolnavii astia. Mie nu imi place frigul si intunericul, dar as alege tarile din nordul Europei cu cel mai mare drag.

34 răspunsuri:
| RedDeath a răspuns (pentru KhludCiprian):

Iti dai seama ca puteai sa mai scrii cateva litere si nu mai trebuia sa scrii asemenea prescurtari aiurite... ERa chiar asa greu?

| KhludCiprian explică (pentru RedDeath):

Pentru tine ERa asa de greu sa cauti pe Google?

| RedDeath a răspuns (pentru KhludCiprian):

Sa fie eu popa daca pricep ce e al doilea termen... leniosule

| KhludCiprian explică (pentru RedDeath):

Si ai cautat pe Google frumoaso? Scrie ce ai cautat si ce ai gasit!