| Grigore_Claudiu_1999 a întrebat:

Am vazut pe youtube in parcul sticlaria Bucuresti ar fi fantome in acel video depe youtube arata cum se aude voci si un copil care se trasforma in animal.Eu am zis cai facatura si am zis (hai sa mergem acolo) cand am ajuns parcu era mai rau ca un film horror am fost de 2 ori odata ziua si odata noaptea ziua am auzit doar voci si nuaptea cand coboram scarile putin mai in fata era ceva negru am mai cobarat si acolo era nu stiu ce ceva negru in forma de om mergea repede si dadea din cap na veea cum sa fie om dadea din cap si mergea repede nu stiu ce este...

10 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Conform Bibliei, nu exista fantome.

| CinevaNou a răspuns:

Nu inteleg cum e posibil sa vada fantome numai cei ce habar n-au sa puna o virgula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era un Niggar.

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Cand te mai duci, pune telefonul sa inregistreze apoi fa-i upload pe youtube, sa ne mai miram si noi.

| Grigore_Claudiu_1999 explică (pentru AdrianDihoricescu):

Dracu se mai duce acolo mi-e frica happy

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru Grigore_Claudiu_1999):

Ai ditamai camionul la dispozitie si ti-e frica... intra cu buldozeru in ele, da-le dracu de fantome.

| dani145 a răspuns:

Ba voi nu v-ati prins, asta-i dala hacker, scrie si el niste tampenii acolo, incearca a se imprieteneasca cu voi, apoi va cere informatii private... Tiganu...

| Grigore_Claudiu_1999 explică (pentru dani145):

Ba vb frumos nu sunt nici un hacker sau tigan... daca nu ma crezi vino cu mine sa vezi si tu ce am vazut si eu

| suntroman a răspuns:

happy
nici eu nu cred