| Casiana_Nady_1992 a întrebat:

Ati citit vreodata rugaciunea "Talisman"? Am auzit ca e facatoare de minuni.Este adevarat? Daca care sunt "versurile" rugaciunii?

7 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Nobe.
Ortodocsii au destule rugaciuni. Printre care si Paraclisul Maicii Domnului.

| Doub a răspuns:

Nu, nici nu am auzit de ea.thinking

| Wøodenpints a răspuns:

Absolut. O citești, mergi la păcănele și instant 5 șeptari îți dă.

| Dorugar a răspuns:

Rugaciunile nu fac niciodata minuni!
Minuni face doar STIINTA!
Dar la stiinta nu se ajunge decat prin invatura multa si nicidecum prin credinta a proasta

| Buresbista123 a răspuns:

Nu existe rugaciuni care sa faca minuni ci doar oameni fraieri care pun botul la tot felul de superstitii. Uite si rugaciunea sper sa mi dai funda- https://www.youtube.com/watch?v=goKR8VQ13E4

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Ca om de stiinta iti pot spune ca rugaciunea se poate testa stiintific usor. se cheama on/off testing. adica te rogi o saptamana mult. si o saptamana deloc. apoi iti dai seama ca nu are efect cand te rogi asa cum nu a avut nici cand te-ai rugat.