| Elisa2809 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti daca aceste simboluri de pe jacketa au o anumita semnificatie.
http://s18.postimg.org/ygj7kjj3d/image.jpg
Funda.

Răspuns Câştigător
| Dismally a răspuns:

Este simbolul lui Lucifer doar ca este facut cu susu-ul in jos.

4 răspunsuri:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Inseamna ca tipul care poarta asa ceva are probleme psihice.

| Grigore666 a răspuns:

Charles Darwin si sigilul lui Lucifer.

| Elisa2809 explică:

Http://tinypic.com/r/309q885/9 Ce parere aveti si in acest caz?

| Dismally a răspuns (pentru Elisa2809):

Nu este nimic ocult in aceasta imagine. Intr-adevar, cercul sau triunghiul intors pot avea o anumita semnificatie dar aici e vorba doar de un logo.