| alina141619mm a întrebat:

Bunahappyimi puteti spune si mie niste id de satanisty cine vrea sa vb... vreau sa cunosc persona ca mine si sa discut.dar va rog fara jigniri sau comenratrii rautaciosehappy

Răspuns Câştigător
| Woodenpints91 a răspuns:

Îl respect, aşteaptă numai să-mi închei prohapul.

32 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Greşeală de scris. Am folosit verbul şi mai jos, cu un singur e.

| aliceinchains a răspuns:

laughing Normal!
Totuşi, tu care eşti? Că nu-mi dau seama.

| aliceinchains a răspuns:

Știi că nu mă ajuți, nu? Care Vlad? Singurul pe care-l știu cu numele ăsta e @Dumnezău. Deci cine ești? laughing

| aliceinchains a răspuns:

Aaaaa. Numai la tine nu m-aș fi gândit. laughing
Pe mess am fost de obicei pe invizibil, dar nici eu nu te-am mai văzut, că te mai băgam eu în seamă. Chiar mă gândeam ce mai e cu tine, ți-ai mai adus aminte și de mine, hehe.

| spookydrums a răspuns:

ID-uri de satanisti nu am, dar am niste Emo prin Messenger, s-ar putea sa mearga. Si pe langa Http://www.bisericasatanista.org/,mai bine ai citi si http://flacaraneagra.99k.org/inner/satanismtraditional-index.htm
Mai vorbim dupa aia de cat de satanista vrei sa fii.;)

| alina141619mm explică (pentru spookydrums):

Stiu site-urile, dar ce legatura au cu ce am intrebat eu?happyoricum mrs pentru raspuns

| Anecherry a răspuns:

Am vazut ca ai primit o gramada de id-uri prin raspunsuri. Ia de aici un forum: http://www.bisericasatanista.org/comunitate/forum. Poate te ajuta.

| S0nofS4tana a răspuns:

Thehellismydestiny@yahoo.com il cunosc eulaughing)))))))

| Woodenpints91 a răspuns (pentru phantomitza):

Http://www.bisericasatanista.org/ Mai mult spor la citit!

| phantomitza a răspuns (pentru Woodenpints91):

Fereasca Dumnezeu! laughing

| Woodenpints91 a răspuns (pentru phantomitza):

Care dumnezeu? Bulangiul ăla creştin?

| Pufuletica98 a răspuns (pentru Woodenpints91):

Bulangiu o fi dracul de taicatau! Dumnezeu sa-L respecti da?

| aliceinchains a răspuns (pentru Pufuletica98):

Eşti creştină şi vorbeşti aşa urât, oare Dumnezeul tău ce spune de asta?

| phantomitza a răspuns (pentru aliceinchains):

Unde o vorbit urat? de ce nu acceptati ADEVARUL?

| phantomitza a răspuns (pentru Woodenpints91):

Asta-i rasplata ca te-o facut? ai sa vezi tu si nu o lua te rog ca pe o amenintare, iti dau un sfat: intoarce-te la El pana nu e prea tarziu, o sa regreti amarnic.

| DyNo a răspuns (pentru Pufuletica98):

Uite un crestin ''milostiv'', s-a referit la zeii elohim, nu la Dumnezeu, pentru ca in Biblie nu se vorbeste de catre Dumnezeu, ci de catre niste zei abominabili tradusi prin ''Dumnezeu''.

| DyNo a răspuns (pentru Pufuletica98):

Nu mai am ce sa comentez...

| Woodenpints91 a răspuns (pentru phantomitza):

M-au făcut părinţii mei, în niciun caz nu am fost creeat de un zeu suspect.

| phantomitza a răspuns (pentru Woodenpints91):

Si pe maicata si pe taicato cine i-a facut? si so luam tot asa pana la inceput..suntem creaturi, deci clar avem un creator.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru phantomitza):

Puţin îmi pasă ce s-a întâmplat înainte. Dar logica-mi spune că ar fi cam imposibil ca oamenii să fie creaţi exact aşa cu sunt acum, de o anumită entitate.
Chair dacă să presupunem prin absurd că ar fi aşa, nu cred că antitatea aia are nevoie ca eu să cred în ea şi să mă închin ei, ca să-mi fie bine după ce mor. Cu atât mai puţin, entitatea aia nu are nevoie de religii şi chestii de genul ăsta.

| phantomitza a răspuns (pentru Woodenpints91):

Pai ia gandeste-te daca te angajezi si iti zice sefu fa aia fa aia si nu faci nu zbori? asa e si aici ai libertatea de a alege te inchini lui si crezi in el sau faci ce vrei nu crezi in nimic treaba ta, dar suporti consecintele.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru phantomitza):

Comparaţia făcută de tine nu are pic de logică.
În primul rând, nu-s genul de om care acceptă să fie sclav şefului pentru bani.
În al doilea rând, da, crezi în ce vrei tu si suporţi consecinţele. Tu ai ales să crezi într-u ncreator şi să-ţi pierzi libertatea. Eu am ales să fiu liber.

| aliceinchains a răspuns (pentru phantomitza):

În prima propoziţie, după tine pare că vorbeşte frumos? N-ar trebui să se adreseze altfel dacă tot e o aşa bun/ă creştin/ă?
Şi, de unde ştii tu că ăsta e adevărul, de unde eşti atât de sigură? L-ai văzut pe dzău şi nu ne-ai spus şi nouă? Sau te bazezi pe o carte veche de mai bine de 2.000 de ani scrisă de mai mulţi oameni care se contrazic deseori? Da, ştiu că numai pe asta te bazezi, pentru că vreo dovadă concretă cum că ar exista de fapt NU există!

| phantomitza a răspuns (pentru aliceinchains):

Da cum m-am adresat am jignit ce am spus? Frate nu stiu n-am cum sa te fac sa intelegi da daca ai venit odata la mine acasa sa iti povestesc viata mea, si bunicamea si maicamea sa-ti spuna niste chestii prin ce am trecut, nu ma bazez pe Biblie cel mai mult si pe credinta pentru ca de fiecaredata Dumnezeu o fost acolo si mo ocrotit si pe mine si pe familia mea intelegi? si ma simt indatorata sa ii multumesc in fiecare clipa ca puteam fii moarta de mult. happy

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Woodenpints91):

Stii ca te-au facut parintii tai, dar nu stii sigur care sunt parintii tai.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Îmi pasă? Atâta timp cât m-au crescut şi au avut grijă să am ce mânca şi unde dormi până m-am făcut mare, pot fi şi decedaţi părinţii mei naturali.
Nu m-ar mişca cu nimic să aud acum, la 21 de ani, că de faptpărinţii mei nu-0s ăştia naturali, iar cei ce mi-au dat naştere au murit când eram eu mic, sau faze de genul.

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Woodenpints91):

Ai fi un Hippy model, daca n-ai fi satanist, frateee!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru BogdaneluluI):

Nu vreau să fiu "hippy", mi e par de căcat. Şi satanist nu sunt. De unde-ai scos-o pe asta? Şi nici frate cu tine nu sunt.

| BogdaneluluI a răspuns (pentru Woodenpints91):

OK, frateee!

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Pufuletica98):

Îl respect, aşteaptă numai să-mi închei prohapul.

| alina141619mm explică:

Da cei astalaughing)ca n-am zis nimic de cititlaughing)

| Amicicide a răspuns:

Satan ti-a blestemat vocabularul :/
(korosudakara) Baga-ma in lista ^o^