| anonim_4396 a întrebat:

Cate zile de post tineti inainte de spovedanie?

6 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu ţin nici post şi nici nu mă spovedesc.

| MskDesign a răspuns:

Nici una pentru ca nu ma spovedesc si nu cred in fantasme.

| Dorugar a răspuns:

Exact atetea zile cate zice Biblia despre tinutul postului inainte de spovedanie. Adica nici unul, pentru ca in Biblie nu ti se cere nici sa tii post si nici sa te duci la spovedanie.
Si daca in Biblioe nu scrie este din cauza ca Dumnezeu nu vrea nici sa tii post si nici sa te duci la spovedanie.
Cei care iti cer astea sunt niste popi pe care chiar Isus ii spurca pe unde ii apuca din cauza ca sunt slugile Satanei.
Asa ca tinand cont de faptul ca in Biblie nu ti se cere nici sa tii post si nici sa te spovedesti, tu esti chemat la spovada de cine? de Dumnezeu sau de Satana prin slujbasii lui?
Te rog frumos sa mi spui si mie hotarirea pe care ai luat-o?

| Dorugar a răspuns:

Exact atetea zile cate zice Biblia despre tinutul postului inainte de spovedanie. Adica nici unul, pentru ca in Biblie nu ti se cere nici sa tii post si nici sa te duci la spovedanie.
Si daca in Biblioe nu scrie este din cauza ca Dumnezeu nu vrea nici sa tii post si nici sa te duci la spovedanie.
Cei care iti cer astea sunt niste popi pe care chiar Isus ii spurca pe unde ii apuca din cauza ca sunt slugile Satanei.
Asa ca tinand cont de faptul ca in Biblie nu ti se cere nici sa tii post si nici sa te spovedesti, tu esti chemat la spovada de cine? de Dumnezeu sau de Satana prin slujbasii lui?
Te rog frumos sa mi spui si mie hotarirea pe care ai luat-o, sa vad si eu cine a pus stapanire pe tine, Dumnezeu sau Satana?

| Prezidentul a răspuns:

Intreaba-l pe popa.

| MaVrei a răspuns:

O saptamana