| Iuliana_Andreea_1996 a întrebat:

Am o intrebare... zi de Pasti chiar azi dimineata am scapat pe jos o cana si i s.a spart doar toarta! Se intampla ceva? daca e sparta doar toarta...eu nu sunt genul sa cred in superstitii...dar mna...
Dau funda :*!

5 răspunsuri:
| sublime89 a răspuns:

Nu esti genul care sa creada in superstitii, dar crezi in superstitii. laughing

| TrăieşteClipa a răspuns:

Nu crezi dar crezi.
Se intampla ca o sa ai nevoie de o alta cana.

| blAster85 a răspuns:

Nu are ce sa se intample, mai spun alti si la spartu oglinzii ca 7 ani nu te casatoresti nu ai noroc, pnm crede in chestii care le-au inventat odihnitii societatii in aceea vreme.

| justadream94 a răspuns:

Nu se intampla nimic. Eventual o cafteala din partea parintilor/prietenului laughing

Supersitiitle sunt vrajeli, niste traditii proaste.