| SweetMonyMona a întrebat:

Am o mare problema și știu o sa va para foarte ciudat. Sa începem de când eram mica visam lucruri și am avut rude care au murit și eu i-am zis mamei ca aacele rude vor muri ca erau bolnave și în ziua aia au murit e o poveste mai lunga. Bun ....Am vise, când pun mana pe ceva ciudat simt povestea sau ca s-a întâmplat ceva.Mă ajutați cu site-uri? Pentru ca și eu cred ca sunt nebuna.
funda

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu fac misto de tine, intro noapte am visat niste oamenii cu lumanari in mana in jurul a ceva, plangeau, la ora 4 m-am trezit, culmea la ora 1 aflu ca a murit cineva dimineata, ce pot spune,e ciudat numi explic nici eu, am vazut accidentul lui cumantul meu culmea ala era sanatos, multe alte chesti, ultima oara ceea ce am visat sta sa se intample vad, crede-ma ca numi explic nici eu de ce si cum, observ ca aceste vise le am asa reale ca ma sperie parca sunt acolo, sunt ateu dar crede-ma ca numi explic

11 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Visele nu au legatura cu faptul ca Dumnezeu vrea sa iti spuna ceva.De fapt prin Biblie il poti cunoaste pe Dumnezeu si usor vei intelege ce zice Biblia si vei vedea ca nu vei mai avea astfel de vise.

| MskDesign a răspuns:

Bla bla bla
Du-te la un psihiatru!

| CinevaNou a răspuns:

Poate o sa devii noul actor principal in mesaje de dincolo.

| Dorugar a răspuns:

Ai vazut prea multe filme care te-au prostit, asa ca mai bine nu cauta site-uri care sa te prosteasca de cap, ci mai bine preocupat-te de viitorul tau, pentru ca daca pierzi timpul a proasta in loc sa te pregatesti pentru el, va fi vai si amar de viata ta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu te cred deloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am vise premonitorii si cunosc destule persoane senzitive.
Trebuie doar sa fii discreta.Nu toata lumea este in stare sa inteleaga.
Ar trebui sa simti si cui ii poti spune si cui nu.
Eu recunosc bolovanii (persoanele beton care nu simt nimic) de la 100 de metri.

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Toti "Simtim" cate ceva, se numeste intuitie, cu cat inaintezi mai mult in viata cu atat intuitia iti creste, incepi sa cunosti oameni si cu cat ai parte de mai multe "specimene" cu atat si intuitia iti creste.
Acum eu nu prea inteleg dinamica "simtirilor" tale, pui mana pe ceva, te culci si visezi? Sau realizezi instant? Ceea ce "simti" sunt chestiuni specifice sau generale? Pentru ca daca sunt generale, e greu de zis. In mod normal, fa un test, legata la ochi, fa rost de niste oameni pe care nu-i cunosti, atinge-i, si spune ceva specific, la obiect despre ei. Apoi verifica acuratetea, sa fie ceva mai mare decat 50-50. Daca vrei sa pui mana pe mine legata la ochi, ma ofer laughing

| Cobra56289 a răspuns:

Sincer cred in asa ceva dar ca sa nu inebunesti ai putea sa iei niste sedative puternice

| SweetMonyMona explică:

Numărul 1 sunteți unii. Nu mă credeți nu comentați. Și nul

| SweetMonyMona explică:

Nu fac mișto sau chestii dîn acestea. Vreau sa știu ce se întâmplă cu mine. Da bravolaughing) așa gluma buna cu personajul principal din mesaje de dincolo. Amuzantstraight face

| CinevaNou a răspuns (pentru SweetMonyMona):

Mersibig grin dar poate vorbeam serios