| Ana0127 a întrebat:

Bunicul meu a murit acum 3 săptămâni. și l-am visat doar de 2 ori. prima dată l-am visat în a doua săptămână dupa ce a murit si l-am visat în coșciug și a doua oară l-am visat tot în coșciug doar că s-a trezit și a spus că se lovise la ochi.
Imi puteti spune ce inseamna asta?
Eu nici macar nu am apucat sa imi iau ramas bun nu-l mai vazusem de 2 saptamani fiindca eram plecată.
Si as vrea sa va mai intreb. cum aș putea să îl visez iar?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

In general visam chestii la care ne gandim inainte de culcare, sau chestii care ne preocupa, in cazul tau ti-e dor de el si cu siguranta il vei mai visa. happy

2 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Dacă te gândești la ei îl vei visa. Conform Bibliei, visele apar din mulțimea gândurilor. De aceea, nu inseamna nimic, ci pur si simplu visezi.

| Fantastic7 a răspuns:

Nu inseamna nimic, sunt doar niste vise si nu le poti controla constient.