| bleakk a întrebat:

Cat de mult va iubiti parintii? Si cum va aratati dragostea fata de ei? Par atat de trecatori dar totusi atat de nepretuiti.

Răspuns Câştigător
| CatelusaCuParulCret a răspuns:

Nu prea pot sa le spun, dar le fac cadouri, ei se bucura si...na. Cine se poate exprima in cuvinte pentru a reda in totalitate iubirea fata de parinti se face scriitor.

13 răspunsuri:
| Deaad a răspuns:

Bai,eu cu mama ma inteleg.Cu tata mai greu.E problema.Dar e tare si el, in felul lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca merita apreciati. Cine nu i-ar aprecia? Poate in cazurile in care parintii sunt nemerinici sunt si cazuri d-astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luand note bune, facand ce ne spun ei etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am doar unu, si o iubesc enorm. nu stiu cum sa raspund la "cum". nu-s genul sa arata prea multa "dragoste" sau prostii de genul, dar cand are nevoie de ceva sunt prezent la orice ora a zilei, cred ca " conteaza si aia, nu?

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Si legatura cu religia unde e?

| bleakk explică (pentru AdrianDihoricescu):

Scuzi categoria, cautam raspunsul anumitor useri care frecventeaza aceasta categorie.

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru bleakk):

In fond happy depinde ce parinti a nimerit fiecare si mai e si varianta in care unii n-au nimerit deloc.

| bleakk explică (pentru AdrianDihoricescu):

Caut raspunsuri personale, nu generale. What can tell me about u?

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru bleakk):

Nothing. I'm a priavte person. Ideea era, ca ai presupus ca toti au avut parinti ce merita apreciati, iubiti. N-ai formulat neutru, la modul general ca apoi fiecare sa-si spuna parerea.

| TPUuser199 a răspuns:

Neconditionat. Nu prea poti sa iti arati dragostea fata de ei.

| Zamolxe777 a răspuns:

Daca n-ar fi trecatori probabil n-ar fi asa de nepretuiti.Asa sa fie?

| andreeaaqswdefr a răspuns:

Nu cred că poți măsura iubirea, dar îi iubesc și pe cei care mi-au dat viață, și pe cei care m-au crescut.Nu știu, cred că de obicei îmi arăt iubirea prin fapte.

| Aliaaa a răspuns:

Le spun te iubesc si incerc sa nu fac lucruri care sa ii deranjeze