| DariusDariusDarius1500 a întrebat:

Ce inseamna expresia Cate fete ai stricat? Vreau raspunsuri Ortodoxe!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebare de cocalar, care-i analfabet si nu stie sa se exprime.

| Violleta2022 a răspuns:

Mergi la biserica si intreaba preotul, ca-ti explica el ce inseaman prostia asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vrei, dar te faci că nu știi!

| Hyperion7 a răspuns:

Mot-a-mot,expresia înseamnă cu care fete te-ai culcat sau, in unele contexte, cate fete ai distrus cu mentalitatea, caracterul și atitudinea ta.Mai pe scurt, câte fete ai influențat Într-un sens negativ.
Sau cel puțin cam asta ar fi o explicație.

| Ganderoaica a răspuns:

Batjocorirea lor, în sens fizic și spiritual.