| alexx102428 a întrebat:

Ce inseamna expresia :Mai omul lui Dumnezeu?

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Nimic!
Este una din multele expresii a crestinilor! Eu sunt o persoana a planetei nu a unei carti.

| angelica02 a răspuns:

Pur si simplu tu nu iti dai seama suntem oamenii lui de asta se foloseste expresia suntem cresti de Dumnezeu avand intruchiparea lui, dar cel care zice e la fel asa ca nu iti mai fa grija e o expresie obisnuita folosita pentru a te face sa intelegi un lucru mai bine cand cineva vrea sa iti explice cceva si nu mai gaseste alta expresie decat asta.