| IEHOVADUMNEZEU a întrebat:

Ce parere aveti despre vorbirea in limbi?

credeti in vorbirea in limbi a penticostalilor?

Vorbirea in limbi este biblica dar oare vorbirea in limbi a duhului sfant a penticostalilor e si ia biblica si dumnezeiasca?

fara raspunsuri ironice

dau funda

3 răspunsuri:
| danut a răspuns:

Duhul Sfant vorbeste la penticostal in LIMBI? De ce ar face asta? Parca EL nu vorbeste ci comunica direct cu cerebelul sau la penticostali este nevoie sa vorbeasca?

| IEHOVADUMNEZEU explică (pentru danut):

Se vede ca nu esto documentat iar eu nu te voi documenta ai internet si poti sa cauti si tu pe youtube sau pe Sfantu Google

| danut a răspuns (pentru IEHOVADUMNEZEU):

Eu nu ma documentez pe net privind Duhul Sfant ci din BIBLIE, daca poti sa-mi faci o mica instruire privind subiectul din BIBLIE, sunt atent. La moastele sfantului google sa apelezi matale.