| emanuel27 a întrebat:

Credeti ca sfarsitul va veni in 2012?
personal eu nu cred pentru ca nici un om nu stie cand va veni ci doar Dumnezeu!

Răspuns Câştigător
| Annie2498 a răspuns:

NU. Gandeste`te putin nici Fiul Isus nu stie, da noi niste simpli pacatosii cum o sa stim. va veni cand nu ne vom astepta. Iar apocalipsa aia de care se spune ca va veni in 2012 nu este sfarsitul lumi. v-a fii doar un nou inceput o schimbarelove struck.

4 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Personal,nu-mi pasă.

| anonim4565 a răspuns:

Nu! nici Fiul nu stie cand va veni sfarsitul dapu noi niste amarati de oameni sda stim asta
doar Dz Tatal stie asta

| eusicumine_4355 a răspuns:

M-am gandit sa fac o gluma cu 2012 aici, dar m-a lasat inspiratia undeva pe la nevastuicile turbate...scuze

| Skumpa_Georgi_1994 a răspuns:

De acord cu parerea ta