| WildAge a întrebat:

Crestinilor, de ce injurati ca la geamul iadului adaugand uneori numele Lui Dumnezeu?

7 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

M-ai auzit tu pe mine injurand? Nu generaliza.

| FucktheSystem a răspuns:

Cause hell is empty and all the devils are here. (costumați în creștini)

| barbattttt a răspuns:

Daca sunt boteza-ti cand sunt mici nu le poti spune crestini, ca si atei or fi fost botezati cand erau mici dar nu cred in Dumnezeu (nu sunt crestini).
Crestini sunt aceia care fac SFANTA VOIE A LUI DUMNEZEU.

| jo_7646 a răspuns:

Ce fata ai! ai văzut ursul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce le spui crestini? le scrie in frunte? le scrie in chip nevazut dar daca sunt parasiti de duhul sfant si sunt cei care -l injura pe Dumnezeu si pe mantuitorul, nu prea sunt crestini.adica nu sunt deloc.

| buzzzzy a răspuns:

La geamul iadului nu se injura, la poarta iadului se injura cand sfantul petru joaca barbut cu Tatal.

| yahel20 a răspuns:

Aia nu sunt crestini.