| bleakk a întrebat:

Cum ar trebui sa fie actul sexual al unui cuplu crestin/copii ai lui Dumnezeu? Trebuie sa fie diferit de cel "normal" cu bag'o-scoate'o?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Normal. Fara perversiuni(adica fara s*x oral sau an*l, fara masochism si altele de felul acesta).

12 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Lol
Dar de ce ar trebui sa fie diferit?straight face Ce conteaza daca esti sau nu crestin? Sexul se face la fel laughing)

| T0T a răspuns:

Da, trebuie sa fie ceva fantastic, fata sa ramana insarcinata dar fara acel contact sexual obisnuit. Este minune cereasca.

| T0T a răspuns (pentru T0T):

Sau in cel mai rau caz copilul este adus de barza.

| AirănMeidăn a răspuns:

Pozitia misionarului
Stai ce

| Dorugar a răspuns:

Cum adica cu bag-o scoate-o casa se inmultesc doar animalele care au evoluat si nu crestinii creati din imala(noroi)!
Eu cred ca un crestin practicant ar trebui sa nu faca sex ci sa se inmulteasca la fel ca si Dumnezeu Tatal care a trimis Duhul Sfant sa o lase gravida pe Maria. Daca metoda asta nu se dovedeste eficienta atunci se face ceea ce a facut Maria de a ramas gravida cu soldatul roman Tiberius Abdes Pandira care nu era crestin si a randuit-o pe Maria mai abitir decat Dumnezeu si Duhurile sale sfinte, sau mai putin sfinte!

| bleakk explică (pentru Dorugar):

Ma eu nu stiu multe despre Iudaism,dar daca ma pun sa studiez religia respectiva si iti dau un cap cu ea, cum faci tu cu crestinii de pe aici (fara sa stii, insa, prea multe), te superi?

| Dorugar a răspuns (pentru bleakk):

Catusi de putin! Ca sa ma poti supara trebuie sa pun pret pe parerea ta, si ca sa pun pret ar trebui tu sa ai o minte brici sa ai cunostinte in domeniu si sa ai o minte limpede care intelege ce citeste, atuuri pe care tu nu le ai, deci nu ai nicio sansa sa ma jignesti!

| Jardelin a răspuns:

laughing laughing

| Jardelin a răspuns:

Pai fara s-o bagi si s-o scoti mai stii vreo varianta?

| MaliciousDeath a răspuns (pentru Jardelin):

fertilizarea in vitro ar fi una

| Jardelin a răspuns (pentru MaliciousDeath):

Ca mijloc de procreere, da, dar omul intreba cum ar trebui sa fie actul sexual, nu ce metode de procreere exista. Citeste intrebarea.

| Ben00 a răspuns:

Asteptam un instructaj de la frati