| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa obtin linistea sufletului meu sau propria-mi liniste sufleteasca?

5 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Rezolva problema pe care o ai și înainte de acest lucru cere ajutorul lui Dumnezeu pentru a reusi sa stii cum sa faci fata. Studierea atenta a Bibliei iti poate fi si ea de folos.

| Archangells a răspuns:

Cauta un duhovnic ortodox. Cele 7 taine te vor ajuta

| minrest a răspuns:

Inregistreaza un succes in ochii altora, prin munca, si toate procesele care te-au adus aici vor incepe sa se deruleze inapoi ca prin minune. Ca tot iti plac tie minunile...

| xerxes1 a răspuns:

Iti mai creezi inca cinci conturi pe TPU cu alt nume si mai ne repeti pentru a mia oara aceleasi intrebari.

| CinevaAnonimă a răspuns:

Avand nadejde in Domnul indiferent de situatie, credinta in suflet si dragoste pentru aproape si pentru Dumnezeu, dupa cum scrie in Biblie la 1Corinteni, capitolul 13. Trebuie sa fii impacat cu toti, inclusiv cu tine.