| SuNaM a întrebat:

Daca cea mai mare moschee din estul Europei se va construi in Bucuresti, atunci asta inseamna ca la ore fixe o sa inceapa muezinul islamic sa urle?

PS:Asta e un muezin:https://www.youtube.com/watch?v=EAvlimEYEpQ

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebuii sa bage una mai de jale laughing
Da, daca s'ar construii acea moschee, asa ar ''urla'' - ''Allahuuuu Akbaaaar'' happy

Răspuns utilizator avertizat
| aabaaab3278 a răspuns:

Cine a spus ca se va construi CEA MAI MARE moschee din Europa la Bucuresti? In primul rand, proiectul nici nu s-a aprobat inca, iar muftiul a declarat ca daca autoritatile considera ca va fi un potential pericol pentru securitatea tarii va anula proiectul.Deci, islamofobia ta este nejustificata.