| gsjsjjs a întrebat:

Daca Isus ar trai azi credeti ca ar avea facebook?happy

Răspuns Câştigător
| 4b a răspuns:

Timpul are valoare...nu cred ca l-ar fi risipit asa ca noi, oamenii, cu saracia asta de facebook...

30 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Posibil, insa daca sustinea azi aceiasi placa ca acum 2 000 de ani era luat in ras si trimis la ospiciu.

Răspuns utilizator avertizat
| imale a răspuns:

Si daca tu ai fi un pic mai inteligent, sa nu zic altfel...nu crezi ca ar fi mai bine?

| Mădă0611 a răspuns:

Probabil, si la fel de probabil era bataia de joc a crestinilor de azi laughing

| Exilee a răspuns (pentru Mădă0611):

FInalul filmuletului pe care mi l-ai dat ieri a fost oarecum trist. Dar uita-te la ultima mea intrebare si vei vedea si parerea mea despre afirmatia lui Nietzsche. Nu de-alta, dar nu-mi raspunde nimeni.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Exilee):

laughing si daca nu iti raspunde nimeni cercesti raspunsuri ca apoi sa dai voturi naspa cand nu e cazul?

| Exilee a răspuns (pentru Mădă0611):

De ce spui asta? Evident ca nu. E absurd.

| Mădă0611 a răspuns (pentru Exilee):

"Nu de-alta, dar nu-mi raspunde nimeni."
Tu cam alergi dupa raspunsuri laughing, doar ca sunt ca fetele, cand alergi dupa ele se sperie de tine, mie nu imi trebuie multe, nici n-as pune intrebari daca n-as vrea sa vad cum gandesc unii, ma enerveaza notificarile, mai ales alea care apar de doua ori, iar daca ajung la "populare" ma enerveaza si mai tare, am pus 2 recent, ambele au ajuns acolo. oh go on

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca stii tot la ce iti mai trebuie retele de socializare, oricum e una dintre cele mai idioate intrebari puse vreodata

| sublime89 a răspuns:

100% ar avea laughing Si ar avea cele mai multe like-uri.

| gsjsjjs explică (pentru sublime89):

De ce ar avea facebook?

| sublime89 a răspuns (pentru gsjsjjs):

De ce nu? laughing Pai tot e la moda. Si el ar trebui sa pastreze legatura cu credinciosii lui cumva big grin

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Iisus traieste si in ziua de azi.

| Exilee a răspuns:

Ce intrebare lipsita de logica si impertinenta si menita sa trezeasca conflicte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-ţi o palmă, şi gândeştete bine la ce ai spus.

| gsjsjjs explică (pentru anonim_4396):

De ce? happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru gsjsjjs):

Gândeşte-te la ce păcat ţi-ai făcut.

| gsjsjjs explică (pentru anonim_4396):

Stie Dumnezeu mai bine daca am facut eu vreun pacat punAnd intrebarea asta. happy

| Yuruva a răspuns (pentru anonim_4396):

Hahaha...nu serios, dar ce pacat a facut de sari asa in sus? A pus si el/ea o intrebare, cam stupida, adevarat, dar nu a ranit pe nimeni spre deosebire de tine.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Yuruva):

laughing Bine, taci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult chiar.cred ca lumea e facebookol lui pe care el il guverneaza asa cum faci si tu cu propriul calculator.numai ca al lui e muuuult mai mare.e necuprins.

| Silviuloan a răspuns:

Prin intrebarea asta iti bati joc de Dumnezeu. Acesta este un pacat foarte greu.

| gsjsjjs explică (pentru Silviuloan):

Cum ma rog imi bat joc de Dumnezeu?

| ViorelTeVede a răspuns:

Cum adica?:|
Tu nu stiai ca are deja facebook?!
https://www.facebook.com/iIisusHristos
Pfff...

| asdfcffcvgvv123 a răspuns (pentru ViorelTeVede):

laughing))

| gsjsjjs explică (pentru ViorelTeVede):

Tot ce pot zice e ca e un mare prooroc mincions care nu prea stie ce face sau nu realizeaza. happy

| StCiprian a răspuns:

Dar daca erai tu pe vremea lui Iisus mai faceai o erezie ca asta?