| KhludCiprian a întrebat:

Dat fiind "stirea":
http://www.sok.ro/......nabil-foto

Imi pare mie sau era mai sigur ca sa se masturbeze in casa?

Si vina acestui incident nu e masturbarea, dar pana la urma tatal fetei. Asta presupunand ca stirea e adevarata, am cautat "sursa" si e aici:
http://stopmasturbationnow.org/......turbating/

Citat pentru amuzament: "There is nothing more disgusting than thethought of a teenage girl touching herself."

Acelasi sit ce zice ca blochezi o firma de viol lasand copilul sa se masturbeze:
http://stopmasturbationnow.org/......sin-zones/

Oare asta e "apogeul" crestinatatii?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-mi vine în minte decât...penibil!

| Kaℓi a răspuns:

Pfff... cum naiba le gasesti? laughing

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Doamne fereste! big grin
Nu stiu cum am ajuns aici... la Religiewinking

| NOname a răspuns (pentru Kaℓi):

Probabil nu era nicio comedie bună la televizor.hee hee

| Kaℓi a răspuns (pentru NOname):

Sunt inca la job... shhhwinking

| KhludCiprian explică (pentru NOname):

Nu am putut raspunde ca Jorpalul m-a blocat. Asa ca am reformulat intrebarea si am folosit aceeasi referinta!

| NOname a răspuns (pentru KhludCiprian):

Ne-a băgat cam pe toţi la ignor, să abereze necontrazis.

Răspuns utilizator avertizat
| sublime89 a răspuns:

Din fericire pentru noi, apogeul crestinatatii a trecut deja. Acela a fost Evul Mediu, si nu e tocmai o coincidenta faptul ca acea perioada a fost cea mai intunecata din intreaga istorie documentata a Europei. Renasterea a fost inceputul sfarsitului pentru crestinism, iar acum dupa 500 de ani i se aplica lovitura de gratie. Peste inca 500 de ani va fi probabil ingropat de tot.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Cred ca a avut un orgasm ''traznet''

| CinevaNou a răspuns:

Imi place cand crestinii folosesc ca argumente articole preluate de pe siteuri de pamflet.

| Ben00 a răspuns:

N-a zis nimeni de apogeu. S-a prezentat un eveniment. Fiecare intepreteaza cum vrea.

| KhludCiprian explică (pentru Ben00):

Sigur, nici eu n-am zis ca era un apogeu. Ai citit ghilimele de acolo?

Ti se pare masturbarea ca auto-viol? Ti se pare ca sursa e de crezare?

Răspuns utilizator avertizat