| aryas a întrebat:

De ce a creat Dumnezu barbatul atat de urat? Adica inteleg ca l-a facut dintr-un material inferior si a fost prima lui incercare, dar pe langa femeie barbatul este o adevarata pocitanie. Daca Dumnezeu a creat asemenea fiinte urate la vedere, cum ar trebui sa fiu eu atrasa de asa ceva? Exista si un procent doarte mic de barbati care arata frumos ca niste femei, dar sunt homosexuali din pacate.
O sa ma pedepseasca Dumnezeu fiindca sunt lesbiana avand in vedere ca e vina lui ca nu a facut barbatul suficient de atractiv?

19 răspunsuri:
| William a răspuns:

Vrei sa stii ce parere are Dumnezeu despre homosexuali? Vezi ce s-a intamplat cu Sodoma si Gomora. Inca un lucru, ''Dumnezeu nu doreste moartea pacatosului, ci ca el să se întoarcă şi să fie viu'' dar daca pacatosul nu are de gand sa se caisca pentru pacatele sale...

| Zenithf a răspuns:

Dumnezeu le-a facut pe femei frumoase, ca sa placa barbatilor, si proaste, ca sa le placa si lor de ei. Din pacate, tu ai iesit din tipar, esti desteapta, si ti-ai dat seama ca noi suntem urati si nu-ti place de noi. >.

| danay72 a răspuns:

Cand au fost creati primii oameni, acestia erau perfecti, deci frumosi.Dar din cauza imperfectiunii, nici barbatul si nici femeia nu mai au frumusetea de odinioara.

| sublime89 a răspuns:

Cum ar putea d-zeul atotputernic si atotstiutor sa faca o greseala, chiar si la prima lui incercare? Si daca a facut o greseala prima data, de ce n-a mai incercat din nou si din nou pana sa reuseasca? Iar o alta intrebare e, cum a iesit femeia atat de frumoasa, daca a fost creata tot din acel barbat urat, sau mai bine zis din coasta lui?hee hee

| aryas explică (pentru sublime89):

Nu stiu de ce a facut Dumnezeu barbatul atat de urat, dar a mai incercat o data si a iesit un om mult mai reusit.
Femeia a fost creat dintr-un material biologic superior fata de barbat care a fost creat din tarana, deci e normal sa iasa ceva mai bun.

| aryas explică (pentru sublime89):

Creata*

| anonim_4396 a răspuns (pentru sublime89):

Nu vezi ca e pusa pe dume laughing, are chef de cearta si credea ca primul prost o sa sara cu gura. dar la asa mentalitate...

| sublime89 a răspuns (pentru aryas):

Nu mi-am dat seama de frumusetea coastelor de barbat pana acum laughing

| aryas explică (pentru sublime89):

Esti irelevant, pe langa subiect.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sublime89):

Are ce are cu tine rolling on the floor sexistu-le

| AlexanderAdrian a răspuns:

Pe muuuulte da pe muuulte din voi v-a facut atat de "frumoase" ca daca iesiti nemachiate din casa se da alarma de atac zombie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am vazut si eu o data cum gandeste o feminista. esti haioasa rau laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trolling ieftin.

| AdrianDihoricescu a răspuns:

Atracţia sexulă e genetică, frumuseţea e deseori subiectivă. Faptul că eşti lesbiană, dacă eşti, n-are legătură cu altcineva decât cu tine, cu "firele tale" ce-au fost legate diferit de a majorităţii femeilor. Sunt femei pentru care, burta şi chelia e ceva atrăgător, sexi. Indferent de motivele pentru care găseşti o persoană sexual atrăgătoare, nu are legătură cu frumuseţea ei, cu cu genele tale. Personal, n-aş putea face sex cu un bărbat fie el şi Bradd Pit, cu toate că s-ar putea zice că e un simbol al frumuseţii masculine(e doar un exemplu).
Problema ta, nu prea are legătură cu religia.

Răspuns utilizator avertizat
| Sheriarty a răspuns:

L-a creat dupa chipul lui, deci iti poti imagina ca nu era un Don Juan smug