| PorumbRodica1965 a întrebat:

De ce credeti ca marea majoritate a oamenilor, traiesc in,, intuneric spiritual "? Cine se face vinovat de aceasta situatie?

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Tu. E doar vina ta.

| relian a răspuns:

Traiesc in intuneric cei care nu si-au platit factura la energie electrica, vine compania si le taie accesul, stau pe intuneric ca nici bani de lumanari nu au.Cine este de vina? Popa ca mai aveau banii astia de elergie si se trezii popa sa vina cu molifta sau cu ce vine si ia bagat in sort sau in buzunarele alea cit sacu ce le are la hainele lor.Ei nu degeaba au a cele buzunare, au fost facut cu acest scop.

| Fatamuntilor a răspuns:

Dezvoltarea stiintei si evolutia
Si faptul ca au aparut si alte metode de a alta unele lucruri.

| MskDesign a răspuns:

Cei care propaga divinitati inexistente. Teroarea este baza religiilor.

| drutzix a răspuns:

Ghiavolul desigur laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cons

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ''intunericul spiritual'' este ateismul atunci stiinta e de vina.Dar cel mai bine e sa dam vina pe Voltaj.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Liderii spirituali fiind dumnezeu si popalaii... ghici cine sunt vinovatii.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Nu dumnezeu si popalaii sunt pastorii oilor crestine?