| zahariuc a întrebat:

De unde pot cumpara biblia?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

De la orice magazin bisericesc.Mai nou este si prin Carrefour si in unele hipermarketuri dar cel mai bine e sa o iei de la un magazin bisericesc sau de la
magazinul Catedralei..Si felicitari pentru initiativa.

9 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Poti citi Biblia online pe situl jw.org.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De pe la vreun magazin al mitropoliei

| anonimg a răspuns:

De la la librariile Sola Scriptura: http://solascriptura.ro/librarii
Ori de la editura Viata si Sanatate: http://www.viatasisanatate.ro/ Iti recomand Biblia de Studiu Andrews.

| milan9 a răspuns:

Trebuie sa vezi mai intai de la cine iei acea Biblie, pentru ca, multe culte se ofera sa recomande editii si traduceri gresite, menite sa sustina teoriile eronate ale gruparii lor...

| Liviu a răspuns:

Si care eu ziceam ca dau bani pe prostii(cumpar piercinguri multe) ce faci cu ea?

| MskDesign a răspuns:

Nu o cumpara! Nu are rost! Fara ea te vei simti mai liber.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai prin rugaciune o poti achizitiona.e un fel de wireless

| NoNameAsdfgh a răspuns:

De la biserica. Orice biserica are un magazin..sau ar trebui. si acolo se gaseste..costa vreo 7 lei..nu stiu

| relumanuel a răspuns:

Iatra pe jw.otg si poti gescarca biblia onlain sau poti completa formularul(vreau un studiu biblic )si o poti primi personal acasa