| Octavian199 a întrebat:

Dumnezeu vrea mai multe spitale, scoli, autostrazi, sau biserici cu nemiluita?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ar exista nu ar vrea nimic

insa popii si alti sustinatori ai religiei vor biserici, mari si pline de aur. cat mai putine scoli. Un om educat si sanatos e greu de manipulat

| DeyCj a răspuns:

Persoana Dumnezeu nu există.

| mentholinks a răspuns:

Nu stiu. Intreaba-l.

| Jay1 a răspuns:

Aici este marea taină a vieţii noastre!
Dumnezeu, vrea să fim şi noi fericiţi şi să avem succes în viaţă.
1 Timotei 1:11; Psalmul 1:1–3).

| Delmo_Catalin_1984 a răspuns:

Cred ca vrea catedrala mantuirii neamului, cu turle de haur, la 150 milioane euro. Si Romania sa aiba cea mai mare rata de analfabeti din UE.