| AvalohAlyn a întrebat:

E păcat daca as lucra in domeniul afacerilor sa zicem? Cred în Dumnezeu.Visul meu e sa lucrez in viitor ori in domeniul sanatatii ori in domeniul afacerilor mici/comertului.Si o sa sper pana în ultima clipa la visele mele chiar daca acum am anxietate accentuata.

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Nu este deloc păcat. Trebuie doar să fi corect.

1 răspuns:
| mODIN a răspuns:

Oamenii de afaceri aduc un plus de valoare comunitatii lor, de ce ar fi pacat? Atata timp cat nu pacalesti clientii, nu comiti frauda, sau nu inseli in nici un mod, nu e pacat!