| andreeadeea2914 a întrebat:

E pacat sa faci aluat duminica?(am facut aluat pentru gogosi)

4 răspunsuri:
| emma302010 a răspuns:

Bunaa...Nu, nu este pacat

| Sophieka a răspuns:

Nu e pacat sa faci curatenie, mancare sau sa iti vezi de viata ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este Niciun păcat.

| OmulRealist a răspuns:

Păcatul e doar o invenție, iar astfel de reguli se bazează pe mituri și superstiții fără sens. Nicio activitate cotidiană, precum gătitul, nu ar trebui să fie privită ca o încălcare morală doar pentru că așa spun niște reguli vechi. Să nu ne lăsăm prinse în capcana unor idei fără sens și să ne trăim viața fără constrângeri ilogice.