| bleakk a întrebat:

Este corecta/legitima afirmatia:"Odata ce accepti ateismul,nu mai ai nimic de facut, insa cand accepti teismul abia atunci incepe "treaba" ".

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Din păcate, mă văd nevoit să-ţi răspund ca la întrebarea precedentă. Ce spui nu are sens. Nu are logică.

| bleakk explică (pentru Gizăz):

Care intrebare "precedenta". Nici nu te cunosc "Gizaz"

| Inferno a răspuns:

Asta daca nu accepti ateismul militant.

| danut a răspuns:

Depinde, de cat de "inversunat" ateu esti sau te crezi si ce fel de "teism" imbratisezi. Nu toate "drumurile" duc in acelasi loc.

| Mădă0611 a răspuns:

Dap, rugat in loc de facut ceva, pupat moaste, dat bani popilor, amenintat lumea cu iadul/chinuri vesnice, oooohoooo, o gramada de treaba.