| anonim_4396 a întrebat:

Este pacat sa asculti trupe precum : bug mafia, parazitii?

Răspuns Câştigător
| phantomitza a răspuns:

Pai ai voie sa sculti ce vrei, dar daca injura, e un pacat happy

8 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Da. Daca nu incetezi o sa arzi in Iad

| Laura_2393 a răspuns:

E pacat daca nu intelegi decat injuraturile din muzica lor.
Inafara de injuraturi, transmit un mesaj. Acum nu stiu ce religie esti tu, cat de religioasa esti si ce varsta ai. Lucrurile astea conteaza.
Daca esti intr-o religie mai stricta cauta raperi care canta fara injuraturi sunt chiar care canta despre Dumnezeu, Intereseazate pe net.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

E pacat. Daca vrei detalii pentru ca e foarte important, e vorba de sufletul tau, da-mi mesaj.

| WR104 a răspuns:

Intreba popa.
Succes!

| Miauti a răspuns:

E pacat! eu in locul tau m as duce la biserica si as dona si cativa bani sa mi ierte pacatul.

| NoShit a răspuns:

Da. Cică dacă asculţi faci un pact cu diavolul. Ăhî, true story. Dă nişte bani la popă şi vorbeşte el cu D-zeu să te ierte.

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Nu-i pacat.Eu ascult mereu.In biblie nu scrie nicaieri sa nu asculti parazitii sau bug mafia, si nu scrie nici ca n-ai voie sa asculti muzica rap.

| Raynn a răspuns:

Nu poti sa gandesti pentru tine? Trebuie sa gandeasca biserica?