| RedBull9988 a întrebat:

Eu cred ca a ajuns prea de tot, aceasta hotie, priviti urmatorul clip:

http://www.romaniatv.net/......36577.html

Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Jardelin a răspuns:

Fake!
Preot in adidasi, cu capul descoperit, neinvitat de nimeni si fara sa spuna nici o rugaciune... Asa se fac sfintirile?

Golaneala de doi lei. Ma intreb oare ce or sa mai insceneze demonii ca sa discrediteze preotii si biserica?

Unde o sa vedem urmatorul preot fals? Ma astept sa apara unul sfintind o buda publica sau o expozitie de picturi erotice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea multi pacatosi acolo si de asta...
Tipul in rosu fugea...sa aduca banii :)))
Da ce parere ai despre asta? :
https://www.facebook.com/......587953770/
Eu nu am incredere in acesti oameni, imi sunt antipatici, spun din propria experienta...

| BogdantheDreamer a răspuns:

Hotie?

Cine? ce fura? Oamenii dau de buna voie 2, 3 lei. Nu vad pe nimeni sa fure.

Spagile imense de sute de mii de euro din celelalte sisteme banuiesc ca au importanta mult mai mare. Spaga pentru permis auto, pentru functii inalte, etc.

Inca ceva. Justitia e dreapta, daca un politist fura, politistul este tras la raspundere, justitia este dreapta si de neclintit.
Asa si aici daca ar fi cazul, Dumnezeu e bun si drept, preotul greseste, el plateste.