| VictorMihail1990 a întrebat:

Exista ritualuri satanice pentru a te transforma in demon?:l

9 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

De existat poate exista, asta nu stiu.
De functionat stiu sigur ca nu functioneaza.

| thealchemist a răspuns:

Nu

| danay72 a răspuns:

Nu se poate asa ceva, pentru ca demonii sunt superiori noua.

| Jipa95 a răspuns:

Bai oameni buni, incetati cu intrebarile astea, v-ati uitat prea mult la filme horror! laughing

| Alcyon a răspuns:

Nu, dar daca faci asa ceva, exista riscul sa o iei putin razna si s-ajungi sa te crezi "demon", iar asta sa te arunce in primul balamuc happy

| MeMe123 a răspuns:

Prietene, esti prea p***t, asta e ca si cum ai zice ca Mos Craciun exista, prate fa*ti o viata si lasa demonii pentru altii laughing)))

| VictorMihail1990 explică (pentru MeMe123):

Am întrebat mai, netu e full de prostii din astea cu demoni, am întrebat, nici eu nu le am cu religia

| MeMe123 a răspuns (pentru VictorMihail1990):

De ce ai vrea sa te faci demon? laughing))

| VictorMihail1990 explică (pentru MeMe123):

laughing