| Bogdiii93 a întrebat:

Exista vraji sau farmece?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| 愛日本 a răspuns:

In metin2

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Rautate a fost si va fi mereu, de a face rau, il faci la orice ora, a face un bine este mai greu.
Deci da, exista...
Bucurestiul este plin si nu numai.
Cum crezi ca si-au facut palate omida si tot neamul lor?
O zi bunahappy

| doctorandus a răspuns (pentru caramela):

Omida si-a facut palat de pe urma prostimii care crede-n farmece si vraji.

| baru a răspuns:

Da, exista...dar te prinde numai daca este sa crezi in ele!

| Mădă0611 a răspuns:

Doar pentru cei care cred in ele.

| MskDesign a răspuns:

Nu!
Poate doar in visurile unora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista de toate pentru toti.

| sappy a răspuns:

Depinde cat esti de naiv ca sa crezi in asta!

| LibertateDeGandire a răspuns:

Cum sa nu! Popii le practica cel mai profesionist, cu par pubian! https://www.youtube.com/watch?v=Ee5b98z6dXk

| XPraFF a răspuns:

Da,exista doar cat tii tu sa crezi, daca esti instarit Duhul Sfant si nu te lasi de pe calea Domnului, poti spune ca nu exista.
Vrajile si farmecele sunt duhuri sataniste create de insusi de la inceput pana la sfarsit!

| Grasul a răspuns:

Exista dar sunt greu de stapanit si nu toata lumea poate sa le faca, in ziua de azi sunt foarte putini care fac cu adevarat farmece.