| anonim_4396 a întrebat:

Http://apologeticum.wordpress.com/......-catolice/

Ce parere aveti, dar in special sa aud opiniile ateilor.

P.S: pozele nicidecum nu sunt trucate. Sunt cat se poate de reale.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Da cum sa fie trucate daca sunt pe un sit cu propaganda religioasa ortodocsa sigur ca sunt asa reale ca pozele lui horus in care apare de invierea lui pe 5 mai

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si inca ce trucaj ieftin, se vede clar cum poza este modificata in PhotoShop. Conturul lumii alea este pus peste obiecte si persoane dintr un plan mai apropiat. Facatura ieftina

| Mădă0611 a răspuns:

De unde stii ca nu sunt trucate? laughing Ala-i fotoşop toata ziua.

| LegionarulRoman a răspuns:

Si normal, deorece celelalte denominatiuni sunt in erezie.

| Anisoara961 a răspuns:

O adevarata minune! Doamne mari tis puterile Doamne!