| LotusRadioactiv a întrebat:

Http://www.newgrounds.com/portal/view/599873
Oamenii sunt aceeasi, indiferent de credinta lor.

3 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Asa e, oamenii sunt aceeasi dar depinde cu ce isi alimenteaza credinta, adica in cine cred si ce fel de comportament au. Iacov2:26

| LotusRadioactiv explică:

Ma asteptam sa radeti putin. Trist, priviti totul cu gravitate.

| RAY a răspuns:

Oamenii sunt o specie de ipocriti doar pe interese care te privesc cu zambetul dar in ochii lor se vede veninul trebuie sa fi pregatit sa nu te ataca, preferam sa ignoram cea ce nu ne convine, preferam sa traim in minciuna sa spunem ca ne e bine cand de fapt ducem o viata de rahat ne cautam fericirea dar gasim doar iluzi si amagiri