| M25M a întrebat:

Https://www.youtube.com/watch?v=umRRCkspaQU
Oare cum credeti ca ar fi reactionat, la noi, publicul la o astfel de "schita", ca cea de mai sus?

P.S. Enjoy!
P.S.S. Incepe la 00:33, fara introducere.

4 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

As vrea sa cred ca poporul roman nu si-a pierdut umorul! E cam tot ce le-a ramas...

| sublime89 a răspuns:

Ar fi strigat "Blasfemie!" toti in cor, iar apoi ar fi scos furcile si topoarele, l-ar fi taiat pe Rowan Atkinson in bucati, iar acestea ar fi fost duse in toate partile tarii ca sa vada lumea ce patesc cei ce rad de cuvantul domnului. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca dubios

| Cezar2009 a răspuns:

Nu este o schita, se cheama blasfemie,, indeed";