| Divy a întrebat:

Îmi pare rău că sunt așa prost și încățânat și v-am judecat pe voi restul crezându-mă mai bun când de fapt nu sunt decât un vierme și un parazit infect, puteți să mă iertați cei pe care v-am jignit? că v-am dat sfaturi pe care sincer nici eu nu le pot urma, mă puteți ierta cei care v-am spus că greșiti și că eu am dreptaate?
Mă puteți ierta?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

"vierme si parazit infect"- nice

7 răspunsuri:
| danay72 a răspuns:

Ești de apreciat pentru sinceritatea ta și umilința de care ai dat dovadă. Arata ca ești o persoană care are tarie de caracter. Felicitări.

| Divy explică (pentru danay72):

Nu sunt deloc așa, multe persoane mă complimentează până ajung să mă cunoască, dar vă mulțumesc tuturor celor care mă apreciați.

| Drimmero a răspuns:

Sa-ti ceri iertarea in fata unor necunoscuti te injoseste enorm! Mai ales pentru nimic/

| Divy explică (pentru Drimmero):

Fiecare după cum consideră.

| Mayhem666 a răspuns:

Nu stiu daca pe mine m-ai jignit, dar eu te iert, chiar daca nu mi-ai facut nimic. Eu am vazut ca esti o persoana buna.

| Clorox a răspuns:

Chiar dormi mai bine daca iti spun eu ''te iert?''
Cui ii pasa?! Nu-ti cere scuze, nu te face de ras si mai mult!winking

| 0Alexander0 a răspuns:

Orice se poate ierta, desi nimeni nu cred ca s-a suparat pe tine de-a binelea.