| ABCD122 a întrebat:

Mergeți des la Biserica?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 5 - 6 ori pe saptamana

18 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu atit de des cit mi-as dori. Benzina si explozivii sunt scumpe, distrugerea e pedepsita penal, daca ii dai foc sau o arunci in aer faci galagie si mizerie... deci nu, deloc. M-as duce daca mi-as putea permite sa fac ceea ce ar fi normal - SA O FAC SA DISPARA!

| danay72 a răspuns:

Nu. Merg săptămânal la întrunirile martorilor lui Iehova. Găsesc multă mângâiere și ma ajuta sa înțeleg Biblia.

| MaliciousDeath a răspuns:

Doar cand cere situatia.Adica la vreo inmormantare/nunta.Si doar la persoanele apropiate.

| pepy63 a răspuns:

Da desigur.

| OldSoul a răspuns:

Eu unul nu.

| Mayhem666 a răspuns:

Intrebarea mai potrivita ar fi : "Mergi la biserica"?
Nu, nu merg, nu am mai intrat in biserica de cand am devenit ateu, adica de un an, si nici nu o sa o mai fac.

| Felys a răspuns:

Doar la evenimente in familie cand nu am alternativa dar nu imi face absolut nici o placere, ma enerveaza la culme oamenii care inca mai cred in bazaconii

| Clorox a răspuns:

Cred ca de 3 ani nu am mai calcat pe acolo, nici nu o sa merg happy

| GdX a răspuns:

In fiecare duminica la ora 8 cand sunt la mama acasa, imi aduc aminte de ce am plecat sa studiez ingineria.

| UnBroken2016 a răspuns:

Doar daca da coltu cineva sau e vreo nunta.

| Mădă0611 a răspuns (pentru UnBroken2016):

laughing) fiule, daca mergi si duminica o sa te scoata astia de la racorica.

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Pregateste.ti costumul, curand va da coltu' domnia sa tp u si poate ti.ai dori sa rostesti cateva cuvinte.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Mădă0611):

Voi nu sunteti normale, amandoua laughing.

| reihiuke a răspuns:

O data pe saptamana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vine ea la mine, imi intra slujba prin termopan. love strucklove strucklove struck

| Clorox a răspuns (pentru anonim_4396):

Din nefericire, stiu ce zici sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru Clorox):

Imi pare rau pentru tine sad

| Iunix a răspuns:

Ultima oară am intrat în biserică acum 4 ani în 2012, și atunci de nevoie că mi-a murit bunicu și na, așa e obiceiul.