| MihaiAndronescu123 a întrebat:

Nu stiu daca ma credeti, dar este adevarat acum 2 zile am incercat chestia cu Bloody Mary si chiar mi-a aparut o fata cu parul negru si am auzit un clopotel de atunci nu mai sunt acelasi om mi-e frica din orice. Ce sa fac sa uit de asta. P. S. Nu e o gluma.

10 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Nu ti-a aparut nicio Bloody Mary sau cine stie ce dracie in oglinda.Creierul tau crede in Bloody Mary si in legenda aceea idioata, si ti-a indus o imagine pe care sa o asociezi cu personajul asta fantastic.Scoate frica din tine, ca nu exista asa ceva.Deci,desi pare absurd, creierul face trolling cu tine! laughing

| DrunkenRat a răspuns:

Este relativ normal, dar gandeste-te ca frica este un sentiment usor de uitat pentru muritori. Toate se atenueaza la timpul lor, spre exemplu, gandeste-te la zicala: dragostea o omori cu timpul. Adica oamenii uita ce au simtit odata. Si daca-mi permiti sa-ti spun un adevar general pe care l-am auzit... si anume ca dragostea se omoara cu timpul, iar timpul ti-l omori cu dragostea. laughing

| Vladuthz a răspuns:

Dar cum ai incercat? ce ai facut?

| DorelSudoru a răspuns:

Drogurile astea...psstt!
Nu te mai uita in oglina cand te droghezi

| Classy a răspuns:

Daca e asa cum spui tu, PROBABIL ca ce ai spus tu are un sambure de adevar.Ce ar trebui sa faci? Iti recomand sa te duci la un psiholog,fara nicio gluma sau jignire.El te poate ajuta sa scapi de aceasta teama. Singura solutie. AA si trebuie sa incepi sa gandesti pozitiv,si anume:" Nu are cum sa existe asa ceva, probabil am avut halucinatii, sunt un om in toata firea". Si pe viitor, nu mai incerca prostii din astea!

| Abduco a răspuns:

Cand iti vine in minte incearca sa eviti gandul si sa te gandesti la altceva puternic (si fericit). De asemenea, gandeste-te ca ce ai vazut nu a fost real (stiu ca e greu daca ai vazut cu ochii tai dar asa e). A fost doar o imagine produsa de minte ta deoarece stia ce trebuia sa vada/auda. Chiar daca nu crezi ca e imaginar bine ar fi sa nu mai repeti asta pentru un timp pana iti trece... Pana atunci gandeste-te la lucruri fericite big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma striga wilalow pe nume. oare vine dupa mine?

| MihaiAndronescu123 explică:

A fost o gluma sc rolling on the floor

| FFabi17 a răspuns:

Iti las id meu la mesaje.

| FFabi17 a răspuns:

Adica id:gabor_fabian :]]